1 / 5
Monitor LED Philips 221V8/00 V-line 21.5" 1920x1080 at 75Hz 16:9 VA 4000:1 4ms 200nits 178/178
Šifra: 221V8/00Kategorija: Monitori
Rezolucija:FULL HD 1080P
Velicina Ekrana:22"
Monitor LED Philips 221V8/00 , V-line, 21.5” 1920×1080 at 75Hz, 16:9, VA, 4000:1, 4ms, 200nits, 178/178, Anti-glare, 3H, Black, Tilt, Bezel Less VESA, VGA, HDMI, 3 Years
139,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Philips |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Audio Linijski Izlaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3.7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 3.7 kg |
| Dinamički Kontrastni Odnos | Mega DCR |
| Dubina (mm) | 492 mm |
| EAN Kod | 8712581760175 |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100mm |
| Karakteristike Za Manji Uticaj Na Okoliš |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kontrast Slike | 4 000 : 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Horizontalna Frekvencija Skeniranja | 85 kHz |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3658 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Vertikalna Frekvencija Skeniranja | 75 Hz |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Horizontalna Frekvencija | 30 kHz |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 48 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Wallmount |
| Nazivna Težina | 2.21 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.8 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.2 kg |
| Obrada Ekrana | Anti Glare, Hard Coating 3H |
| Odnos Strana Slike | 16:9 |
| Osvjetljenje Slike | 200 cd/m^2 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 75 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 22" |
| Pakovanja Po Paleti | 1 |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za Boje | 16.7M |
| Podržani Standardi Monitora |
|
| Potrošnja Snage U Radu | 13.3 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Prosječno Vrijeme Između Kvarova | 50000 hr |
| Sigurnosne Funkcije | Security Lock Slot |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Širina Navoja | 0.248 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Ekrana | TFT Active Matrix |
| Težina | 2.6 kg |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | VA |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Navoja | Pixel Pitch |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključen Kabel |
|
| Uključena Oprema |
|
| VGA | 1 (15 Pin D Sub) |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 21.5" |
| Visina (mm) | 376 mm |
| Vrijeme Odziva | 4 ms |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...









