1 / 5
Dell Pro 22 Monitor E2225HM 21.5" FHD 1920x1080 100Hz 16:9 VA AG 250 cd/m2 3000:1
Šifra: E2225HM-56Kategorija: Monitori
Dell Pro 22 Monitor, E2225HM 21.5” FHD 1920×1080 100Hz, 16:9, VA, AG, 250 cd/m2, 3000:1, 178/178, 5ms/8ms, DP, HDMI, VGA, Tilt, 3Yr
220,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 4 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 300 mm |
| EAN Kod | - |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 500 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 400 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...









