
The ProLite TF1015MC 10.1 inch uses PCAP touch technology and is built into an eye
839,00KM
Besplatna dostava
Lenovo Monitor LED Legion R24s 23.8” IPS 144Hz 1920×1080 250cd 1500:1 1ms HDMI DP Tilt 3y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 5.7 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 126 mm |
| EAN Kod | 198157196148 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 617 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 385 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

