
AOC Monitor LED AG276QZD2 AGON PRO 26.7" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz 0.03ms 250 cd/m2
1.370,00KM
Besplatna dostava
Monitor TUF Gaming VG249QE5A Gaming Monitor – 23.8-inch, Full HD(1920×1080), Overclock to 146Hz( Above 144Hz), IPS, ELMB Sync, 1ms M PRT, Stereo speaker, Variable Overdrive, DisplayWidget Center
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 1. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Asus |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja | Crna |
| Dodatne Značajke | HDMI kabel |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 1500 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 144 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 24" |
| Panel | IPS |
| Postolje | Tilt |
| Priključci | HDMI, DP, 3,5 mm Audio Jack |
| Svjetlina | 300 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 1 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 100 mm |
| Zvučnici | Da |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


