
LORGAR MSE90W Magnesium Alloy Wireless Gaming Mouse Elite Black
220,00KM
Brza dostava
G502 RF X, Vrsta Žičano, USB, Optički, Rezolucija 100-25,600dpi/cpi, Tipke13, Scroll 1, Programabilne tipke,Software, Boja Crna
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.842 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.179 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 207 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 102 mm |
| EAN Kod | 5099206096295 |
| Interfejs | USB |
| Karakteristike Miša | Scrolling Wheel |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.136 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 110 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 49 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema | User Guide |
| Visina Kutije (mm) | 166 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 153 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




