
Kingston 512GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB/s A1 Card + Adapter
179,00KM
Brza dostava
MicroSDHC 16GB Class10Read speed Up to 25MB/sWrite speed Up to 15MB/sCompatibility Compatible with all devices supporting SDHC and/or SDXC standard.
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Emtec |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Interna Memorija | 16 Gb |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.4 kg |
| Brzina Čitanja Flash Memorije | 25 MB/sec |
| Brzina Pisanja Flash Memorije | 15 MB/sec |
| Dubina (mm) | 1 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 32 mm |
| EAN Kod | 3126170112910 |
| Format Memorije | Micro SDHC |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Ocjena Speed Klase | Class 10 |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 11 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 24 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Memorije | NAND Flash |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Uključena Oprema | SD Adapter |
| Visina (mm) | 15 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 2 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

