
APC Network Management Card 3
850,00KM
Besplatna dostava
Mercusys MA37BE BE6500 WiFi 7 Bluetooth 5.4 PCIe Adapter, 2402 Mbps at 6 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz + 574 Mbps at 2.4 GHz, 2x High Gain Tri-Band External Antennas, Wi-Fi 6E, MU-MIMO, OFDMA, 1024 QAM, HE160, WPA3, Bluetooth 5.4, Windows 11
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Mercusys |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 228 mm |
| EAN Kod | 6957939003197 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 120 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 21 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije