
APC Network Management Card 3
850,00KM
Besplatna dostava
Mercusys MA210E Gigabit PCIe Network Adapter, 1x PCI Express, 1x RJ45 Port,1 Gbps, Full-Height Bracket/Low-Profile Bracket, Wake-on-LAN, Flow Control, Energy-Efficient Ethernet (EEE),
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Mercusys |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 78 mm |
| EAN Kod | 6957939003258 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 120 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 21 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije