Mercusys BE3600 ME25BE Wi-Fi 7 Range Extender
Šifra: ME25BEKategorija: Wi-Fi Ruteri i AP
IEEE 802.11a/n/ac//ax/be 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax/be 2.4 GHz, Frequency 2.4 GHz – 2.5 GHz, 5 GHz, WiFi Speeds Up to 3600 Mbps (2882 Mbps on 5 GHz, 688 Mbps on 2.4 GHz), Reception Sensitivity 5GHz: 11BE EHT160 MCS13<-51dBm, 11A 6M<-96dBm, 2.4GHz: 11BE EHT40 MCS13<-59dBm, 11G 6M<-97dBm, Transmission Power 2.4GHz:≤15dBm; 5GHz:≤22dBm, Wireless Security WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3
155,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Mercusys |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 6957939002671 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 33 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 132 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





