
CANYON mouse MW-25 Ergonomic LED AA Dual mode Wireless Black
23,90KM
Brza dostava
LOGITECH MX Master 4 for Mac – SPACE BLACK – BT – EMEA28i-935
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | Bluetooth |
| Broj Dugmadi | 8 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.3 kg |
| Dubina (mm) | 128.15 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 167 mm |
| EAN Kod | 5099206133112 |
| Interfejs | USB |
| Karakteristike Miša |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilnost Platforme |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Domet U Zatvorenom | 10 m |
| Maks. Vršni Kapacitet Struje | 650 mAh |
| Min/Max Rezolucija Pokreta |
|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Nazivna Težina | 0.15 g |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.05 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.15 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.03 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Podržani Mrežni Standardi | Bluetooth 5.1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 70 days |
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
| Širina (mm) | 88.35 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 141 mm |
| Spoljašnja Boja | Space Black |
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema | Documentation |
| Visina (mm) | 50.8 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 58 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




