
LOGITECH G640 Large Cloth Gaming Mouse Pad-EWR2
96,50KM
Brza dostava
LOGITECH G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad-EWR2
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3.96 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.91 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 76 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Naziv Dodatka Novi | G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad N/A N/A N/A EWR2 |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.9 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.9 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.9 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 76 mm |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 414 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



