
Računar ASUS ROG G16 29L i7-13700F 16-Core 16GB (fs.m.64GB) s512GB+1TB HDD RTX 4070 12GB 750W GRY 3Y
4.840,00KM
Besplatna dostava
Lenovo ThinkCentre AIO Neo 50a 24 Gen 5, 23.8” FHD Non-Touch IPS AG 100Hz, Intel i5-13420H, 8GB DDR5, 256GB SSD M.2, 2x USB 2.0, 1x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 2x HDMI,1x RJ45,Camera 5.0MP IR, 2x3W, KB/Mouse, W11Pro, 3Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.55 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 9.55 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 229 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 |
| Serija | ThinkCentre |
| Širina Pakovanja (mm) | 670 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 553 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




