
Računar ASUS ExpertCenter D5 D500SER-WB73D1 SFF PC i7-14700 20C/28T 16GB DDR5 (m.64GB) s1TB 330W 3Y
2.499,00KM
Besplatna dostava
HP All-in-One 24-cr0100ny PC 23,8”,NT,1335U,16GB,512Gb,freeDOS,Wlan,periferija,bijeli
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Hp |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Grafička | Intel Iris Xe Integrisana |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Interna Memorija | 512 Gb |
| Broj Jezgri CPU A | 10 |
| CPU PC | Intel |
| DISC NO PC | 1 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| DIVISION | SMB |
| Format Kućišta PC | All In One |
| Frekvencija PC | 1.3 GHz |
| Grafika PC | Integrisana |
| HDMI PC | 1 |
| Interni HDD PC | M.2 |
| KB PC | DA |
| MB PC | Ostalo |
| MOUS PC | DA |
| OPTIC PC | Ne |
| OS PC | FreeDOS |
| Ostalo (PC) | Monitor 23.8" |
| Pa Cpu | Intel Core i5 |
| PSU PC | 65W |
| Rpm Pc | Nema rotacije |
| SLOT NO PC | 2 |
| Tip Memorije Računara | DDR4 3200MHz |
| USB 2.0 PC | 2 |
| USB 3.1 PC | 2 |
| USB Tip C PC | 1 |
| VGA Brend PC | Intel |
| VGA Memorija PC | Deljena |
| WIFI PC | Da |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




