
ADATA 2TB external SSD Durable SD620 Black
419,00KM
Brza dostava
Emtec X210G Portable SSD 500GB, External Gaming SSD, USB-C 3.2 Gen2
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 6. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Emtec |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Interna Memorija | 500 Gb |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Dubina (mm) | 70 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 3126170178183 |
| Form Faktor | Portable |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilnost Platforme |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Sekvencijalna Brzina Čitanja | 1100 MB/s |
| Maks. Sekvencijalna Brzina Pisanja | 900 MB/s |
| Nazivna Težina | 0.033 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.01 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Podatkovni Kanali | USB 3.2 GEN 2 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 40 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Spoljni Protok Podataka | 10 Gbps |
| Tehnologija Memorije | 3D NAND |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključen Kabel |
|
| Visina (mm) | 11 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 20 mm |
| Zaštita Od Uticaja Okoline | Shock Resistant |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



