
Računar ASUS ROG G16 29L i7-13700F 16-Core 16GB (fs.m.64GB) s512GB+1TB HDD RTX 4070 12GB 750W GRY 3Y
4.840,00KM
Besplatna dostava
Dell Pro Tower QCT1250, 180W, Intel Core Ultra 5 235 (13 TOPS, 14 Cores up to 5.0 GHz), 16GB (1×16 GB) 5600MT/s DDR5, M.2 512GB PCIe, Intel Integrated, DVDRW, Speaker, DP, HDMI, USB-C, 7xUSB-A, RJ-45, Mouse/Kb, Win11Pro, 3Y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7.78 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 7.78 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 293 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | Pro Tower |
| Serija | Pro |
| Širina Pakovanja (mm) | 154 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 324 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




