
ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock USB 3.1 Gen 2 2x USB 2.0 1x USB-C
600,00KM
Besplatna dostava
Dell Pro Dock WD25 – 2xDP, 1xHDMI, 1x RJ45 2.5GbE, 2x USB-C 3.2 Gen 2, 4x USB-A 3.2 Gen 2, 130W, 3Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| DisplayPort 1.4 | 2 (DisplayPort) |
| Dubina (mm) | 35.25 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 33 mm |
| HDMI 2.1 | 1 (HDMI (Type A)) |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Nazivna Težina | 0.55 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 550 kg |
| Obezbjeđuje Portove |
|
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 90 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 90 mm |
| Skraćeni Opis | EnglishDell Pro Dock WD25, 130WEnglish |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključen Kabel | Power Cord |
| Uključena Oprema |
|
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type C)); 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Visina (mm) | 205 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 205 mm |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



