
ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock USB 3.1 Gen 2 2x USB 2.0 1x USB-C
600,00KM
Besplatna dostava
Anker Thunderbolt 5 Docking Station Gray 14-in-1 Thunderbolt 5 Dock
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.62 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.58 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 210 mm |
| EAN Kod | 194644291839 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 166 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 82 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



