
Samsung Galaxy Watch8 Fabric Band Graphite S/M
77,00KM
Brza dostava
CANYON smart watch Easy SW-54 Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Artikal | CNS SW54BB |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 42 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 66 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 1680 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 2640 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.13 kg |
| Dimenzije Kutije (mm) | 41x155x80 mm |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1410x1200 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2130x1200 mm |
| Dubina (mm) | 9.8 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 430 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 80 mm |
| EAN Kod | 5291485014902 |
| Funkcije Sata | Multisport Mode |
| Kapacitet Baterije | 200 mAh |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON smart watch Easy SW 54 Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lista Jezika Firmwarea | Bulgarian, Croatian, Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Slovak, Latvian, Ukrainian, Estonian, Lithuanian, Serb |
| Marketinški Naziv Modela | Easy SW 54 |
| Nazivna Težina | 35 g |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.052 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pa Velicina Ekrana | 1.70" |
| Pakovanja U Kutiji | 40 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prikaz Vremena | Digital |
| Proizvođač | CANYON |
| Rezolucija Ekrana | 240x280 |
| Senzori | Heart Rate Sensor |
| Serija | SW 54 |
| Širina (mm) | 35.8 mm |
| Širina Kutije (mm) | 345 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 41 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Ekrana | IPS |
| Težina Kartona (kg) | 5.7 kg |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Proizvoda | Smart Watch |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uklonjiva Narukvica | Yes |
| Veličina Interne Memorije | 64 MB |
| Visina (mm) | 43.4 mm |
| Visina Kutije (mm) | 180 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 155 mm |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
| Zaštita Od Uticaja Okoline | Waterproof |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




