
Samsung Galaxy Watch8 Fabric Band Graphite S/M
77,00KM
Brza dostava
CANYON Sandy KW-34, Kids smartwatch, 1.44 inch colorful screen, GPS function, Nano SIM card, 32+32MB, GSM(850/900/1800/1900MHz), 400mAh battery, compatibility with iOS and android, Pink, host: 52.9*40.3*14.8mm, strap: 230*20mm, 42g
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Artikal | CNE KW34PP |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 42 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 60 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 2688 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 3840 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.22 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.142 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1020x1410 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1020x1950 mm |
| Dodirni Ekran |
|
| Dubina (mm) | 52.9 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 580 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 77 mm |
| EAN Kod | 5291485008000 |
| Funkcije |
|
| GPS |
|
| Instalirani RAM Kapacitet | 32 MB |
| Kapacitet Baterije | 400 mAh |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON kids watch Sandy KW 34 Camera GSM GPS Pink |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lista Jezika Firmwarea | Bulgarian, Czech, English, Russian, Spanish, Ukrainian, Estonian |
| Marketinški Naziv Modela | Sandy KW 34 |
| Materijal Kućišta | Plastic |
| Materijal Narukvice | Silicone |
| Nazivna Težina | 42 g |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.051 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Notifikacije | SOS |
| Oblik Kućišta Sata | Rounded Rectangle |
| Opsezi | GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) |
| Pa Velicina Ekrana | 1.44" |
| Pakovanja U Kutiji | 64 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prikaz Vremena | Digital |
| Proizvođač | CANYON |
| Rezolucija Ekrana | 128x128 |
| Rezolucija Kamere | 0.08 Mpixel |
| Serija | Sandy KW 34 |
| Širina (mm) | 40.3 mm |
| Širina Kutije (mm) | 339 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 34.5 mm |
| Spoljašnja Boja | Pink |
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Proizvoda | Kids Watch |
| Tip SIM Kartice | Nano SIM |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uklonjiva Narukvica | Yes |
| Veličina Interne Memorije | 32 MB |
| Veličina Narukvice | 230mm x 20mm |
| Visina (mm) | 14.8 mm |
| Visina Kutije (mm) | 180 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 155 mm |
| Visina Sata | 40 mm |
| Vrijeme Korištenja | Up to 2 days |
| Vrijeme Pripravnosti | Up to 4 days |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




