
Lenovo WL310 Bluetooth Silent Mouse
55,90KM
Brza dostava
CANYON mouse MSO-W6 Wireless Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Dugmadi | 6 |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 24 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 42 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 1152 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 2016 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6.72 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.14 kg |
| Dimenzije Kutije (mm) | 38x185x125 mm |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1250x1200 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2075x1200 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 478 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 125 mm |
| EAN Kod | 8717371859534 |
| Form Faktor | Standard |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Funkcija Dugmeta | Scrolling |
| Hvat | Ambidextrous |
| Interfejs | RF |
| Karakteristike Miša |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON mouse MSO W6 Wireless Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. I Min. Rezolucija Kretanja |
|
| Marketinški Naziv Modela | MSO W6 |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.047 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.039 kg |
| Pakovanja Po Paleti | 1920 |
| Pakovanja U Kutiji | 48 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozadinsko Osvjetljenje | No |
| Rezolucija Pokreta | 1600 dpi |
| Širina Kutije (mm) | 355 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 38 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Stil Pakovanja | Colorbox |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tehnologija Uređaja Za Pokazivanje | Optical |
| Težina Kartona (kg) | 6.72 kg |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trajnost Dugmeta | 3 000 000 clicks |
| Uključena Oprema | Receiver |
| Visina Kutije (mm) | 275 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 185 mm |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




