
Samsung Galaxy Watch8 Fabric Band Graphite S/M
77,00KM
Brza dostava
CANYON kids watch Jessie KW-32 GPS
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Artikal | CNE KW32PP |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 42 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 60 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 2856 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 4080 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.147 kg |
| Dimenzije Kutije (mm) | 32x150x80 mm |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1005x1466x1155 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1005x2030x1155 mm |
| Dodirni Ekran |
|
| Dubina (mm) | 53.3 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 580 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 77 mm |
| EAN Kod | 5291485009243 |
| Instalirani RAM Kapacitet | 32 MB |
| Kapacitet Baterije | 400 mAh |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON kids watch Jessie KW 32 GPS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Marketinški Naziv Modela | Jessie KW 32 |
| Nazivna Težina | 36 g |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.047 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Opsezi | GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) |
| Pa Velicina Ekrana | 1.44" |
| Pakovanja U Kutiji | 68 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prikaz Vremena | Digital |
| Proizvođač | CANYON |
| Serija | KW 32 |
| Širina (mm) | 42.3 mm |
| Širina Kutije (mm) | 339 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 32 mm |
| Spoljašnja Boja | Pink |
| Težina Kartona (kg) | 10.7 kg |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Proizvoda | Kids Watch |
| Tip SIM Kartice | Micro SIM |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Veličina Interne Memorije | 32 MB |
| Veličina Narukvice | 230mm x 20mm |
| Visina (mm) | 14.5 mm |
| Visina Kutije (mm) | 180 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 155 mm |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




