
PLAYSEAT Gaming Chair Trophy - Logitech G Edition
1.860,00KM
Besplatna dostava
CANYON gaming chair Flow MCH01 Mesh Black Orange
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Točkova | 5 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 13.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 11.7 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 760 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 760 mm |
| EAN Kod | 5291485016913 |
| Karakteristike Stolice | Mesh Backrest |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON gaming chair Flow MCH01 Mesh Black Orange |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Ugao Naslona | 135 ° |
| Maksimalna Prikladna Težina | 120 kg |
| Marketinški Naziv Modela | Flow |
| Materijal Kućišta |
|
| Materijal Naslona Za Ruke | PU Leather |
| Materijal Okvira | Plastic |
| Mehanizam Savijanja | Multi Functional |
| Minimalni Ugao Naslona | 90 ° |
| Naslon | Adjustable |
| Nasloni Za Ruke | Yes |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 11 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podešavanje Visine | Class 3 Gas Lift |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 260 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 260 mm |
| Spoljašnja Boja | Black/Orange |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Stolice | Gaming |
| Točkovi | 50mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 590 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 590 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




