1 / 4
Asus VY249HF-W monitor
Šifra: 90LM06A4-B03A70Kategorija: Monitori
Rezolucija:FULL HD 1080P
Velicina Ekrana:24"
Asus VY249HF-W gaming monitor bijeli, odziv 1ms, HDMI
250,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Asus |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja | Crna |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 1300 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 100 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 24" |
| Panel | IPS |
| Postolje | Tilt |
| Priključci | HDMI, 3,5 mm Audio Jack, HDCP |
| Svjetlina | 250 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 1 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 100 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...








