
Racunar AMD Ryzen 5 6C/12T 4600G MSI Main Board Desktop A520M-A PRO Kingston Fury Beast
1.329,00KM
Besplatna dostava
ASUS NUC 14pro/RNUC14RVKU500002I/Intel Ultra 5 125H/Intel Arc graphics/4xUSB/M.2 22×80 NVMe; 22×42 NVMe/2,5Gbe LAN/2xHDMI/ 2x Thunderbolt 4 (USB-C+DP)/no Storage/no RAM/AX211.D2WG.NV/no OS/EU Cord/Slim Kit(L6)/EAN:4711387492314
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 15. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Asus |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Grafička | Intel Arc Diskretna |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Broj Efficient Jezgri | 8 |
| Broj Performance Jezgri | 4 |
| Broj Podržanih Matičnih Ploča | 1 |
| Broj Threadova | 18 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.633 kg |
| CPU Broj Jezgri | 14 |
| CPU Broj Ugrađenih | 1 |
| CPU Cache Veličina | 18 MB |
| CPU Max Broj Podržanih | 1 |
| CPU Socket Standard | Socket 2049 |
| Dubina (mm) | 112 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 192 mm |
| EAN Kod | 4711387492314 |
| Format Audio Kontrolera | Integrated |
| Format Memorije | SODIMM 262 Pin |
| Format Video Kontrolera | Integrated |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Integrisano |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maks. Instalirani Kapacitet Sistemske Memorije | 96 GB |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 120 W |
| Model | NUC 14 Pro |
| Mogućnosti Montaže | Desktop |
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Nazivna Težina | 0.504 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.25 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.13 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pa Cpu | Intel Core Ultra 5 |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Plug In Kartica |
|
| Podržani Data Link Protokoli |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Sadržaj Pakovanja |
|
| Serija | NUC |
| Širina (mm) | 117 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 170 mm |
| Sistemski Form Faktor | Mini |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| Tip Memorije | DDR5 SDRAM |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Sistema | Personal Computer |
| Tip Video Memorije | Shared Video Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključen Kabel | Power Cable (EU Plug) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 3 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 X2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Visina (mm) | 36.8 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 104 mm |
| Wi Fi | IEEE 802.11ax Wi Fi 6E |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




