Nema slike
Xiaomi pametna grijalica 2000W, keramički grijač
160,00KM
Brza dostava
AENO Premium Eco Smart Heater, 700W, Tempered glass, Infrared+convection heating type, Led display Plug type: Europe (E/F type), WHITE
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Aeno |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| #Color | #FFFFFF |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 10.9 kg |
| Dubina (mm) | 165 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 1036 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1036 mm |
| EAN Kod | 5903282319332 |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Premium Eco Smart Heater |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Marketinški Naziv Modela | AGH0003S |
| Materijal Kućišta |
|
| Nazivna Izlazna Snaga | 700 W |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1.9 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 8.9 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.1 kg |
| Pakovanja Po Paleti | 32 |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 1000 mm |
| Širina Kutije (mm) | 85 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 85 mm |
| Sistem Zaštite |
|
| Spoljašnja Boja | White |
| Standardi Zaštite | IP44 |
| Standardna Snaga | 700 W |
| Tip Kontrole | Smart control AENO App (via wi Fi) + manual buttons and LED display |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Ulazni Napon | AC 230 V |
| Visina (mm) | 417 mm |
| Visina Kutije (mm) | 413 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 413 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

