
ASUS VivoBook S3607CA-RP03616"/Ultra 7 255H/16GB/1TB
2.855,00KM
Besplatna dostava
Acer Nitro V 16 AI; 16” FHD (1920×1200) IPS, AG, 180Hz, AMD R7-260 (3.8/5.1Turbo, 8C/16T, 16MB, 38TOPS), 16GB DDR5 5600 (max 32GB), 1TB 4×4 m.2 SSD, RTX5070 8GB, Backlit KB, WiFi6+BT5.3, Linux, Shale Black, 24m
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Acer |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Nvidia Geforce Rtx 50 Series |
| RAM Memorija | 16 Gb, 32 Gb |
| Interna Memorija | 1 Tb |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja Laptopa | Crna |
| Broj Ćelija Baterije Laptopa | LI 4 Cell |
| Broj Jezgri Laptopa | 8 |
| BT | Da |
| Cache Memorija Laptopa | 16MB |
| Čitač Kartica | Da |
| CPU MODEL NB | 260 |
| CPU NB | AMD |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| Frekvencija Notebooka | 5.10GHz |
| Grafika Laptop | Nvidia |
| HDMI | 1 |
| LAN NB | Da |
| LITKEY | Da |
| Masa | 2440g |
| OS NB | Linux |
| Pa Cpu | AMD Ryzen 7 |
| Pa Velicina Ekrana | 16.0" |
| Rezolucija Kamere Laptopa | Da |
| Slobodni Memorijski Slotovi | 1 |
| Tastatura | SLO/CRO |
| Tip Ekrana Nb | ComfyView |
| Tip Memorije Laptopa | DDR5 5600 |
| Torba Za Laptop | Aluminijum |
| Ukupan Broj Memorijskih Slotova | 2 |
| VGA Veličina NB | 8GB |
| WIFI | Da |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




