
MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8G Ventus 2X OC Plus GDDR7 128bit Gaming Graphics
1.215,00KM
Besplatna dostava
XFX Swift AMD Radeon RX 9070XT White Triple fan Gaming Edition with 16GB GDDR6 HDMI 3xDP, AMD RDNA 4
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Xfx |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Grafička | Amd Radeon Rx 9000 Series |
| 2D/3D Funkcije |
|
| Boost Brzina GPU Jezgre | 2970 MHz |
| Broj Compute Jedinica | 64 |
| Broj DisplayPort Priključaka | 3 |
| Broj GPU Jedinica | 1 |
| Broj HDMI Priključaka | 1 |
| Broj Ray Tracing Jezgri | 64 |
| Broj Render Output Jedinica (ROP) | 128 |
| Broj Stream Procesora | 4096 |
| Broj Texture Mapping Jedinica | 256 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 15.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.5 kg |
| Brzina GPU Jezgre | 1660 MHz |
| Brzina Video Memorije | 20 Gbps |
| Dubina (mm) | 325 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 460 mm |
| EAN Kod | 840191502767 |
| Fill Rate (Pikseli) | 380.2 GP/s |
| Fill Rate (Teksture) | 760.3 GT/s |
| Kapacitet Video Memorije | 16 GB |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Broj Monitora | 4 |
| Naziv GPU Jezgre | Navi 48 XL |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 2.03 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 6 |
| Podrška Za API |
|
| Potrebna Izlazna Snaga PSU | 800 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Propusnost Memorije | 640 GB/s |
| Propusnost Memorijskog Busa | 256 bit |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 395 mm |
| Širina Utorа Kartice | 3.5 slot |
| Spoljašnje Napajanje | 2 x 8 pin |
| Tip HDMI Konektora | HDMI (Type A) |
| Tip Memorije | GDDR6 SDRAM |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Sistema Hlađenja | VGA Cooler |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 65 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 475 mm |
| Zahtijeva Standard Ekspanzionog Slota | PCI Express 5.0 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




