UBIQUITI UniFi Switch Standard 16 PoE
Šifra: USW-16-POE-EUKategorija: Switchevi
UBIQUITI UniFi Switch Standard 16 PoE
880,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 1 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ubiquiti |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Broj Portova |
|
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.271 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 3.6305 kg |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Dubina (mm) | 442.4 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 547 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 521 mm |
| EAN Kod | 817882028547 |
| Indikator Statusa |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 16 (RJ 45) |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 60 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 5 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Mogućnosti Montaže | Rackmount |
| Mrežne Funkcije |
|
| Napajanje |
|
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Nazivna Težina | 2.8 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 2.9 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 2.6 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 2.9 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 2 |
| Podržani Mrežni Standardi |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| SFP | 2 |
| Širina (mm) | 200 mm |
| Širina Kutije (mm) | 262 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 123 mm |
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Standardna Visina Raka | 1U |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina (mm) | 43.7 mm |
| Visina Kutije (mm) | 348 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 313 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





