UBIQUITI UniFi G5 Dome 2K Camera
Šifra: UVC-G5-DOMEKategorija: Video nadzor
UBIQUITI UniFi G5 Dome, 2K Camera
530,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ubiquiti |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 13.382 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.598 kg |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Dubina (mm) | 109.2 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 585 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 136 mm |
| EAN Kod | 810084690208 |
| Fokus | Fixed |
| Funkcije Web Kamere |
|
| Interfejs | Ethernet |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maks. Brzina Hvatanja Frejmova | 30 fps |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maks. Video Rezolucija | 2688x1512 |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 5 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Maksimalni Ulazni Napon | 57 V |
| Minimalna Radna Temperatura | 20 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 0 % |
| Minimalni Ulazni Napon | 37 V |
| Mogućnosti Montaže | Ceiling/Wallmount |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Nazivna Težina | 0.39 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.39 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.5 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.39 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 20 |
| Podržani Data Link Protokoli | Fast Ethernet/Ethernet |
| Podržani Formati |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Rezolucija Senzora | 5 Mpixel |
| Širina (mm) | 109.2 mm |
| Širina Kutije (mm) | 328 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 138 mm |
| Smanjenje Video Šuma | 2D & 3D Noise Reduction |
| Spoljašnja Boja | White |
| Standardi Zaštite |
|
| Tehnologija Senzora Slike | CMOS |
| Tip Kamere | IP Camera |
| Tip Napajanja | Power over Ethernet |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 64.5 mm |
| Visina Kutije (mm) | 371 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 104 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





