
IP Kamera Reolink Argus serija B420 bijela
195,00KM
Brza dostava
UBIQUITI UniFi Dream Machine Special Edition, 10G Cloud Gateway
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ubiquiti |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 12.539 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 5.757 kg |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| CPU Broj Jezgri | 4 |
| Dubina (mm) | 442 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 536 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 521 mm |
| EAN Kod | 817882025973 |
| Funkcije Rutera | Power over Ethernet (PoE) |
| Instalirani Flash Kapacitet | 16 GB |
| Interna Radna Frekvencija | 1.7 GHz |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 8 (RJ 45) |
| LED Indikatori Statusa | Activity Status |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 240 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Nazivna Težina | 4.95 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 4.85 kg |
| Pa Cpu | ARM Cortex |
| Pakovanja U Kutiji | 2 |
| Podržani Data Link Protokoli (Novi) | LAN + Bluetooth |
| Podržani Mrežni Standardi |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | Plug In Module |
| SFP+ | 2 |
| Širina (mm) | 285.6 mm |
| Širina Kutije (mm) | 262 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 123 mm |
| Skladištenje | SSD 1x128 GB |
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Tip Mrežnog Uređaja | Router |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | LCD Touchscreen Display |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 43.7 mm |
| Visina Kutije (mm) | 453 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 415 mm |
| WAN | 1 (RJ 45) |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




