
Dodatak za joystick za PS4
12,50KM
Brza dostava
Ubiquiti SuperLink UP-SUPERLINK-EU uper long-range, low-latency wireless gateway for UniFi Protect Sensors, 96 SuperLink clients, 7 UP-Sense (BLE)
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ubiquiti |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Antena | External |
| Broj Portova | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.998 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.4073 kg |
| Certifikati | FCC, IC, CE |
| Dužina Kutije (mm) | 599 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 190 mm |
| EAN Kod | 810084696347 |
| Indikator Statusa | Activity Status |
| Interfejs | Ethernet/Bluetooth |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Mrežne Funkcije | Power over Ethernet (PoE) |
| Mrežni Form Faktor | External |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Nazivna Težina | 0.179 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.19 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 27 |
| Podržani Data Link Protokoli |
|
| Potrošnja Snage U Radu | 3.4 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Power Over Ethernet |
|
| Širina (mm) | 81.9 mm |
| Širina Kutije (mm) | 338 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 110 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | Reset Button |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 159.3 mm |
| Visina Kutije (mm) | 202 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 50 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




