
TP-Link UE300 USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter
30,00KM
Brza dostava
UBIQUITI Ethernet Surge Protector; Protects outdoor Ethernet devices; (2) Passive, surge-protected RJ45 connections; Quick and easy installation; Compatible with GbE networks.
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 3. April 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ubiquiti |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.175 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 368 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 98 mm |
| EAN Kod | 817882023900 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Naziv Dodatka Novi | UBIQUITI ETH SP G2 Ethernet Surge Protector |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.08 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.09 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.08 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 50 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 329 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 62 mm |
| Tip Pakovanja | Other |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 130 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 36 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

