Ubiquiti airMAX PowerBeam 5AC High-performance 5 GHz Point-to-Point PtP bridge with integrated dish reflector 5
Šifra: PBE-5AC-GEN2-EUKategorija: WLAN uređaji
Ubiquiti airMAX PowerBeam 5AC, High-performance 5 GHz Point-to-Point (PtP) bridge with integrated dish reflector, 5 GHz, 15+ km link range, 450+ Mbps throughput, Dedicated spectral analysis radio, Dedicated WiFi management radio, 1 x GbE RJ45 port
349,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ubiquiti |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Antena | External |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.91 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 3.7693 kg |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Države | European Union (EU) |
| Dubina (mm) | 230 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 526 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 506 mm |
| EAN Kod | 810354026720 |
| Interfejs | Ethernet |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 70 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 40 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Mrežne Funkcije | Power over Ethernet (PoE) |
| Mrežni Form Faktor | External |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Nazivna Težina | 2.22 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 2.22 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 2.22 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 2 |
| Podržani Data Link Protokoli | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 420 mm |
| Širina Kutije (mm) | 300 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 488 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Pakovanja | Other |
| Tip Uplink Porta | 1 x 10Base T/100Base TX/1000Base T |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 420 mm |
| Visina Kutije (mm) | 526 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 139 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...




