
Posuda za supe XavaX, 500ml
23,50KM
Brza dostava
TP-Link Tapo T100 Smart Motion Sensor, 868 MHz, battery powered (1*CR2450), 120° / 5m detection range, Tapo smart app, Tapo IoT hub required, smart action, motion detection, magnetic mount, adjustable direction, battery included
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 6. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Detekcija Temperature (Opseg) | 0 — 40°C |
| Karakteristike | LED Indication |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.1 kg |
| Opis Senzora | Motion Sensor |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Raspon Frekvencije | 868 922 MHz |
| Smart Funkcije Senzora | LED Indication |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Udaljenost Detekcije (Osjetljivost) | 7m |
| Uključena Oprema |
|
| Veličina Proizvoda | 42.3x34x42.3 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




