
Posuda za supe XavaX, 500ml
23,50KM
Brza dostava
TP-Link Tapo S200B Smart Button, 868 MHz, battery powered(1*CR2032), Tapo smart app, Tapo smart hub required, Smart Actions (Control and set multiple lights, electronics, and other Tapo smart devices with the button), Customized Actions
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.05 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.05 kg |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Model Baterije | CR2032 |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.05 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.05 kg |
| Opis Senzora | Smart Button |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Raspon Frekvencije | 868 922 MHz |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Veličina Proizvoda | 16.9x43.5x43.5 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




