TP-Link Tapo D205 Smart Video Doorbell Mini 1 x Tapo D205 Chime NOT included 2K
Šifra: TAPO-D205Kategorija: Video nadzor
TP-Link Tapo D205 Smart Video Doorbell Mini, 1 x Tapo D205, Chime NOT included, 2K 3MP (2304×1296), 2.4GHz, 5200mAh rechargeable lithium-ion battery, 180 days battery life, Head to Toe View, Two-Way Audio, Quick Response, Voice Call
159,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 6. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 46 mm |
| EAN Kod | 1210002607810 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 140 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 30 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





