TP-Link Tapo C560WS Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera 4K 8MP 3840x2160 2.4G/5GHz Bluetooth 5.01 x
Šifra: TAPO-C560WSKategorija: Video nadzor
TP-Link Tapo C560WS Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera, 4K 8MP (3840×2160), 2.4G/5GHz, Bluetooth 5.0,1 x Ethernet Port, Face Recognition, Pan/Tilt, Starlight Color Night Vision, Smart AI Detection and Notifications (motion, people, pets, cars)
210,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.8 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 74 mm |
| EAN Kod | 1210002602679 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 147 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 165 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





