
Dahua PoE switch CS4226-24ET-375
1.089,00KM
Besplatna dostava
TP-Link Tapo A100 Tapo Battery Pack, 3.6V 6700mAh 24.12Wh, 1 × Micro USB Port, Rechargeable Battery, Works with Tapo Battery Camera & Doorbell, Short-circuit Protection, Over-voltage Protection, Over-current Protection, Over-charging Protection
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 6. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Naziv Dodatka Novi | Tapo A100 Tapo Battery Pack, 3.6V 6700mAh 24.12Wh, 1 × Micro USB Port, Rechargeable Battery, Works with Tapo Battery Camera & Doorbell, Short Circuit Protection, Over Voltage Protection, Over Curr |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.01 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


