TP-Link Deco X10-4G 1-PACK 4G+ AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Router Build-In 300Mbps 4G+
Šifra: DECO-X10-4G(1-PACK)Kategorija: Wi-Fi Ruteri i AP
TP-Link Deco X10-4G (1-PACK) 4G+ AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Router, Build-In 300Mbps 4G+ LTE Advanced Modem, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 4G+ Cat6 300/50 Mbps, Internal Antennas, 3x Gigabit Ports,Deco App, 3G/4G Router/Router/AP Mode
245,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.6 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.6 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 105 mm |
| EAN Kod | 4895252504248 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 105 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 167 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





