ThinkVision E24-40 23.8" IPS 1920x1080 FHD 1300:1 250 nits 100Hz 178 / 178 16:9 4/6ms
Šifra: 64BAMAR1EUKategorija: Monitori
ThinkVision E24-40, 23.8” IPS, 1920×1080 FHD, 1300:1, 250 nits, 100Hz, 178 / 178, 16:9, 4/6ms, HDMI, DP, VGA, 2x 2w, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, VESA, Raven Black, 3Yr
349,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 7 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 710 mm |
| EAN Kod | - |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 111 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 421 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





