
HDD NAS WD Red Plus 2TB CMR 3.5'' 64MB 5400 RPM SATA TBW: 180
349,00KM
Brza dostava
Synology HAT5300-16T 16TB 3.5” Enterprise HDD, 7.200 rpm, Buffer size : 512 MiB, SATA 6 Gb/s, MTTF 2.5M hours, 5 year warranty
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 6. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Synology |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Interna Memorija | 16 Tb |
| Broj SATA Sučelja | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.72 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.72 kg |
| Brzina Rotacije | 7200 rpm |
| Dubina (mm) | 147 mm |
| EAN Kod | 4711174724260 |
| Form Faktor | 3.5" |
| Instalirani Cache Kapacitet | 512 MiB |
| Interna Brzina Prenosa Podataka | 262 Mbps |
| Kapacitet Sektora | 512 B |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | Internal |
| Maks. Nadmorska Visina Skladištenja | 12192 m |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3048 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 70 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 4.63 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Maksimalni Napojni Napon | 12 V |
| Minimalna Radna Temperatura | 5 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Minimalni Napojni Napon | 5 V |
| Nazivna Težina | 0.72 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.01 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.72 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.01 kg |
| Otpornost Na Udarce (Rad) | 70G @ 2ms |
| Otpornost Na Udarce (Skladištenje) | 250G @ 2ms |
| Otpornost Na Vibracije (Rad) | 0.75G @ 5 300Hz |
| Otpornost Na Vibracije (Skladištenje) | 3G @ 5 500Hz |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Podatkovni Kanali | SATA III 600 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prosječno Vrijeme Između Kvarova | 2500000 hr |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Spoljni Protok Podataka | 6 Gbps |
| Tip Konektora SATA Sučelja | SATA 7 Pin |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Visina (mm) | 26.1 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




