
HDD NAS WD Red Plus 2TB CMR 3.5'' 64MB 5400 RPM SATA TBW: 180
349,00KM
Brza dostava
Synology DiskStation DS1825+, Tower, 8-BAY 3.5” SATA HDD/SSD, 2xM.2 2280 NVMe SSD, CPU AMD Ryzen Quad-Core 2.2 GHz, 8GB DDR4, 2xRJ-45 2.5GbE LAN Port, 3xUSB 3.2, 2 x USB-C expansion ports (Expandable to 18 Bays with 2 x DX525), 1xGen3 x8 PCIe,3y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Synology |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| RAM Memorija | 8 Gb |
| Broj 3.5" Hot Swap Ležišta | 8 |
| Broj Ventilatora | 2 x 120mm |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 6 kg |
| CPU Broj Ugrađenih | 1 |
| Dostupni Interfejs |
|
| Dubina (mm) | 243 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 0 mm |
| EAN Kod | - |
| Ekspanzioni Utor |
|
| Form Faktor | Tower |
| Interna Radna Frekvencija | 2.2 GHz |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 250 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Maksimalni Kapacitet Memorije | 32 GB |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 8 % |
| Mogućnosti Montaže | Desktop |
| Napajanje |
|
| Nazivna Težina | 6 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 6 kg |
| Obezbjeđuje Data Kanal | SATA |
| Obezbjeđuje Dimenzije Unutrašnjeg Ugradbenog Ležišta | 2.5"/3.5" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Broj Uređaja | 18 |
| Potrošnja Snage U Radu | 60.1 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 343 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 0 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Skladišnog Sistema | NAS |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | LED Indicator |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Ukupan Broj Memorijskih Utorа | 2 |
| Visina (mm) | 166 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 0 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




