
Samsung Galaxy A17 6/128GB Blue
435,00KM
Brza dostava
Samsung Galaxy A26 8/256,Black,Android 15,One UI 7,Octa-core,6.7”Exynos 1380, Super AMOLED display, 50/8/2MP cam, selfie 13 MP,5000mAh bat, 200g, AI-Awesome intelligence
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 6. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Samsung |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| BATTIN | Da |
| Boja Telefona | Crna |
| Broj Jezgri Telefona | Octa Core |
| BT DANE | Da |
| DIMENSION | 164 x 77.5 x 7.7 mm |
| Glavna Kamera Mpix | 50 MP + 8 MP + 2 MP |
| Kapacitet Baterije Telefona | 5000 |
| LTE | Da |
| Masa | 200g |
| Memorija Pametnog Telefona | 256 GB |
| NFC | Da |
| OS SMPH | Android |
| Pa Cpu | Samsung Exynos |
| PLAYER SMPH | Da |
| Prednja Kamera Mpix | 13 MP |
| RAM SMPH | 6 GB |
| Rezolucija Smph | 1080 x 2340 |
| Rugged Smph | Ne |
| Screen Size Smph | 6.7" |
| Senzor Otiska Prsta | Da |
| SIM NO | 2 |
| SPEED CPU SMPH | 4x2.4 GHz & 4x2.0 GHz |
| Tip Ekrana Smph | Super AMOLED |
| USB Tip SMPH | Type C |
| WATERRES | Da |
| WIFI | Da |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



