
Samsung Galaxy A17 6/128GB Black
430,00KM
Brza dostava
Samsung Galaxy A16 Silver, 4/128GB,6.7” display, Super AMOLED, 50/5/2 MP glavna kam, 13MP selfie,Dual SIM, 5000 mAh bat.
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Samsung |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| BATTIN | Da |
| Boja Telefona | Siva |
| Broj Jezgri Telefona | Octa Core |
| BT DANE | Da |
| DIMENSION | 164.4 x 77.9 x 7.9 mm |
| Flash | Da |
| Format Ekrana Telefona | 20:9 |
| Glavna Kamera Mpix | 50 MP + 5 MP + 2 MP |
| LTE | Da |
| Memorija Pametnog Telefona | 128 GB |
| NFC | Da |
| OS SMPH | Android |
| Pa Cpu | ARM Cortex |
| PLAYER SMPH | Da |
| Prednja Kamera Mpix | 13 MP |
| RAM SMPH | 4 GB |
| Rezolucija Smph | 1080 x 2340 |
| Rugged Smph | Ne |
| Screen Size Smph | 6.7" |
| Sd Smph | Do 1 TB |
| Senzor Otiska Prsta | Da |
| SIM | Nano SIM |
| SIM NO | 2 |
| Slušalice Telefon | Ne |
| SPEED CPU SMPH | 2x2.2GHz & 6x2.0 GHz |
| Tip Ekrana Smph | Super AMOLED |
| USB Tip SMPH | Type C |
| Video Rezolucija Main Smph | 1080p |
| WATERRES | IP53 prskanje i prašinu |
| WIFI | Da |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




