
Samsung 15W Fast Charging USB-C Wall Charger White cable not included
18,00KM
Brza dostava
SAMSUNG FAST CHARGE 45W White bez kabla
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
6 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Samsung |
| Garancija | 6 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 1 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| Form Faktor | Portable |
| Izlazni Napon | DC 9/15/20 V |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Maksimalna Izlazna Snaga | 45 W |
| Nazivna Struja | 3 A |
| Pozicija Napajanja | External |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB C |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | CEE 7/16 |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




