
Redmi A5 4+128, Black
200,00KM
Brza dostava
Redmi A7 PRO 4+128, Palm Green, glavna kamera 50MP, prednja kamera 8MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6000 mAh, punjenje 15W, Unisoc T7250 , displej: 6.88” do 120Hz, 193gr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 29. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Xiaomi |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| BATTIN | Da |
| Boja Detalja Telefona | Mat zelena |
| Boja Telefona | Zelena |
| Broj Jezgri Telefona | Octa Core |
| BT DANE | Da |
| Format Ekrana Telefona | 20:9 |
| Glavna Kamera Mpix | 13 MP |
| Kapacitet Baterije Telefona | 6000 mAh |
| LTE | Da |
| Memorija Pametnog Telefona | 128 GB |
| OS SMPH | Android |
| Prednja Kamera Mpix | 8 MP |
| RAM SMPH | 4 GB |
| Rezolucija Smph | 720 x 1600 |
| Rugged Smph | Ne |
| Screen Size Smph | 6.9" |
| Sd Smph | Do 1 TB |
| Senzor Otiska Prsta | Da |
| SIM | Nano SIM |
| SIM NO | 2 |
| Slušalice Telefon | Ne |
| SPEED CPU SMPH | 2 x 1.8 GHz + 6 x 1.66 GHz |
| Tip Ekrana Smph | LCD |
| USB Tip SMPH | Type C |
| Video Rezolucija Main Smph | 1080p |
| WATERRES | IP54 |
| WIFI | Da |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




