
MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8G Ventus 2X OC Plus GDDR7 128bit Gaming Graphics
1.119,00KM
Besplatna dostava
Power Color Video Card AMD Radeon RX-550 2GB GDDR5, 64bit 1071/1500 MHz, PCI-E 3.0, DVI-D, HDMI, Single fan, ATX + LP bracket
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 30. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tul |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Amd Radeon Rx 500 Series |
| 2D/3D Funkcije |
|
| Boost Brzina GPU Jezgre | 1071 MHz |
| Broj Compute Jedinica | 8 |
| Broj DVI Interfejsa | 1 |
| Broj GPU Jedinica | 1 |
| Broj HDMI Priključaka | 1 |
| Broj Stream Procesora | 512 |
| Broj Texture Mapping Jedinica | 40 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 18.21 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.9 kg |
| Brzina Video Memorije | 1500 MHz |
| EAN Kod | 4713436173557 |
| Kapacitet Video Memorije | 2 GB |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 3 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.6 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.5 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za API |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Propusnost Memorijskog Busa | 64 bit |
| Tip DVI Konektora | 24 Pin DVI D |
| Tip HDMI Konektora | HDMI (Type A) |
| Tip Memorije | GDDR5 SDRAM |
| Tip Pakovanja | OEM |
| Tip Sistema Hlađenja | VGA Cooler |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema | Low Profile Bracket |
| Zahtijeva Standard Ekspanzionog Slota | PCI Express 3.0 x16 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




