
MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8G Ventus 2X OC Plus GDDR7 128bit Gaming Graphics
1.215,00KM
Besplatna dostava
PNY NVIDIA 2000 Ada 16GB LowProfile OEM Version PCI-Express x16 Gen 4.0, Dual Slot, 16 GB GDDR6 ECC 128-bit,HDCP 2.2 and HDMI 2.0 support with opt. Adapter 4x Mini DP 1.4a 1x LP bracket
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 15. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Pny |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Grafička | Nvidia Professional |
| Rezolucija | 8k |
| 2D/3D Funkcije |
|
| Broj GPU Jedinica | 1 |
| Broj Mini DisplayPort Priključaka | 4 |
| Broj Ray Tracing Jezgri | 22 |
| Broj Stream Procesora | 2816 |
| Broj Tensor Jezgri | 88 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dubina (mm) | 167.64 mm |
| EAN Kod | 3536403398941 |
| Form Faktor | Low Profile |
| Kapacitet Video Memorije | 16 GB |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.01 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.8 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.01 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 5 |
| Potrošnja Snage U Radu | 70 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Propusnost Memorije | 224 GB/s |
| Propusnost Memorijskog Busa | 128 bit |
| Širina (mm) | 68.58 mm |
| Širina Utorа Kartice | 2 slot |
| Tip Memorije | GDDR6 SDRAM |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Sistema Hlađenja | VGA Cooler |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Vertikalna Sinhronizacija Na Maks. Rezoluciji | 60 Hz |
| Zahtijeva Standard Ekspanzionog Slota | PCI Express 4.0 x8 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




