
Trust GXT 542 Muta wls Gamepad Wireless PC controller
67,00KM
Brza dostava
PlayStation 5 Slim E chassis + Fortnite Flowering Chaos VCH
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Sony |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 400 mm |
| EAN Kod | 5000085336 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 200 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 300 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


