1 / 6
EU Energy Label
Klikni za detalje
PHILIPS Monitor 34B2U6603CH 34" Curved VA 21:9 3440x1440 WQHD 1500R 120Hz 4ms 500 cd/m2 4000:1
Šifra: 34B2U6603CH/00Kategorija: Monitori
Rezolucija:2K 1440P
Velicina Ekrana:34"
PHILIPS Monitor 34B2U6603CH 34” Curved, VA, 21:9, 3440×1440 (WQHD), 1500R, 120Hz, 4ms, 500 cd/m2, 4000:1, HDR400, Adaptive Sync, PowerSensor 2, 5.0 Mpixel Webcam with Microphone, 2xHDMI, 1xDP, TB4 (PD 100W), USB Hub, KVM, RJ45, Speakers, Ergo, 5Y
1.340,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 4 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Philips |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 11.15 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 15.15 kg |
| Dinamički Kontrastni Odnos | 50 000 000 : 1 |
| DisplayPort 1.4 | 1 |
| Dubina (mm) | 281 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 980 mm |
| EAN Kod | 8712581804633 |
| Energetska Oznaka | F |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt, Swivel |
| Format Zvučnika | Integrated |
| Gamut | SRGB 120%, NTSC 101% |
| Gustina Piksela | 110 ppi |
| HDMI 2.0 | 2 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100x100mm |
| Izlazna Snaga | 10 W |
| Izlazna Snaga Po Kanalu | 5 W |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kontrast Slike | 3 500 : 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3658 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Mogućnosti Ekrana | HDCP Ready, SmartImage, SmartControl, PowerSensor, WQHD, Flicker Free Technology, Curved Technology, SoftBlue, EasyRead, AMD Adaptive Sync Technology, DisplayHDR 400, Power Delivery, Eyesafe |
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Wallmount |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 7.85 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 10.61 kg |
| Obrada Ekrana | Anti Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Odnos Strana Slike | 21:9 |
| OSD Jezici | Chinese, Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Brazil Port |
| Osvjetljenje Slike | 550 cd/m^2 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 120 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 34" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za Boje | 1.07B |
| Podržani Standardi Monitora | Plug and Play, VESA DDC/CI |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.4 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 31.59 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Pregled Više Kanala | Picture By Picture (PBP), Picture In Picture (PIP) |
| Prosječno Vrijeme Između Kvarova | 70000 hr |
| Radijus Zakrivljenosti | 1500R |
| Sigurnosne Funkcije | Kensington Lock |
| Širina (mm) | 807 mm |
| Širina Navoja | 0.2317 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 525 mm |
| Slušalice | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Spoljašnja Boja | Charcoal |
| Tehnologija Pozadinskog Osvjetljenja | WLED |
| Težina | 10.61 kg |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type C) |
| Tip Ekrana | LED |
| Tip Matrice | VA |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | USB Hub, Microphone, Web Cam, KVM Switch |
| Uključen Kabel | Power Cable, HDMI Cable, DisplayPort Cable, Thunderbolt Cable |
| Uključena Oprema | Stand, Documentation |
| USB | 4 (USB Type A); 1 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 34" |
| Visina (mm) | 575 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 188 mm |
| Vrijeme Odziva | 4 ms |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










